Flash

Spalva: White

Dydis: 44

159 EUR

Vyriški plentiniai dviratininko batai „Northwave“ „Flash“:

„NRG Air Carbon Reinforced“ padas:

„NRG Air“ padas dabar dar standesnis: tai užtikrina naujos kartos nailono mišinys, sutvirtintas stiklo pluošto dalelėmis ir anglies pluoštu. Kaip ir kiti plento dviratininkams skirtos kolekcijos batų padai, šis taip pat turi „Air Flow“ ventiliacinę sistemą, užtikrinančią optimalų oro tekėjimą į ir iš bato. Suderinami su SPD pedalais.

„Biomap Aero Overlap“ konstrukcija:

Itin standžiai pėdą aptempianti konstrukcija sukurta bendradarbiaujant su biomechanikais. Batas puikiai aptempia pėdą, užtikrindamas idealią atramą net aktyviausio mynimo periodais. Itin lygaus dizaino paviršius sumažina paviršiaus trintį užtikrindamas geresnes aerodinamines savybes. Puikią ventiliaciją suteikia bato viduje lazeriu išpjaustyta mikro perforacija.

S.L.W.2 (Speed Lace Winch) užsegimo sistema:

S.L.W. 2 reprezentuoja užsegimo sistemų revoliuciją. Maksimalus tikslumas. Inovatyvi užsegimo sistema leidžia užveržti ir atleisti bato užsegimą per kelias akimirkas. Šone įtaisytas bato užsegimo ratukas atlieka dvigubą funkciją: jį paspaudus pamažu atlaisvinsite užveržimą, o pakėlę – greitai atsegsite batą. Dabar, perkūrus jo svorį ir dydį,  šis užsegimo mechanizmas – lengvesnis ir plonesnis. Užsegimo ratukas padengtas švelnia danga, kuri leidžia jį patogiau suimti.  Užsegimo sistemos forma pritaikyti prie pėdos anatomijos, siekiant padus padaryti itin patogius. Virvelių kūrimo metu pasitelktos geriausios būriavimui skirtų virvių gamybai naudojamos technologijos. S.L.W.2 sitemą paprasta pakeisti, jeigu to prireiktų.

Integrated Heel System:

Pradėjus batus siųti iš vientisos medžiagos (užuot susiuvus juos iš atskirų konstrukcinių dalių) tapo įmanoma integruoti sistemą, apsaugančią ir tvirtai prilaikančią kulną, nepridedant papildomų išorinių elementų. Toks pat efektyvumas, mažesnios svoris.

Neslystantis užkulnis:

Vidinė užkulnio viršaus vidinė dalis apsiūta specialiu sukibimą pagerinančiu audiniu, kurio pluoštas sušukutotas kryptimi leidžiančia patogiai apsiauti batą, tačiau apsaugoti kulną nuo slystelėjimų į viršų. Taip užtikrinama puiki atrama pėdai.

Padas

NRG Air Carbon Reinforced. Standumo indeksas: 8.0. 5 ventiliacinės angos.

Konstrukcija

BioMap Aero Overlap

Užsegimas

SLW2 dial: vienintelis užsegimas, užsegamas ir atsegamas vienu valdymo mechanizmu.

Kulnas

Integrated Heel System

Svoris

270 g