Bafang Max Drive elektrinio dviračio sistema

2017 liepos 27 d.

Bafang Max Drive sistema, paremta ilgamete el. dviračių kūrimo patirtimi ir inovacijomis, leido sukurti patrauklų ir konkurencingą produktą. Max Drive sistema puikiai suderinama su šiuolaikiniais dviračiais bei dėl didelio variklio sukimo momento užtikrinanti sportiško važiavimo patirtį.

Variklis

Bafang

Bafang Max Drive sistema turi 250W variklį su 80Nm sukimo momentu. Variklis itin tylus, beveik negirdimas. Sukimo momento ir du greičio sensoriai sklandžiai perduoda visą informaciją į valdymo punktą, veikiantį 80k Hz dažniu, užtikrindami stabilų važiavimą. Variklio dizainas ir geometrija leidžia jį pritaikyti daugeliui skirtingų dviračių. Be to, nedidelis variklio svoris (3,8 kg) užtikrina, jog prireikus jį nuimti profilaktikai ar remontui tai padaryti bus itin paprasta. The design and the geometry of the motor make it suitable for different kind of bicycles.

Ekranas

display-1

Bafang HMI visą svarbiausią informaciją leidžia pamatyti LCD ekrane: baterijos įkrovimo lygį, greitį, kilometražą ir kt. Dėl didelio kontrasto net ir šviečiant ryškiai saulei galėsite puikiai matyti ir skaityti ekrane pateikiamą informaciją. Ant vairo tvirtinamas valdymo pultelis itin ergonomiškas, juo itin paprasta naudotis. Valdiklis leidžia kontroliuoti ekraną, žibintus, duomenis ir asistavimo lygį.

Baterija

battery2

Samsung sukurta ličio jonų baterija, naudojama elektriniuose trekingo dviračiuose, yra 360 Wh (36V, 10 Ah) galingumo. Gamintojas užtikrina, kad baterijos užteks 800 pakrovimo ciklų be jaučiamo galios praradimo. Baterija pilnai įkraunama per 4,5 val.

Panasonic ličio jonų baterija, naudojama elektriniuose MTB dviračiuose, yra 490 Wh (36V 13.6Ah) galingumo, turi integruotą BMS sistemą, kuri saugo duomenis. Baterija patalpinta į aliuminio dėklą, kurio forma ir tvirtinimo būdas leidžia ją pakrauti nenuėmus nuo dviračio.

batteryDuration5Baterijos įkrovimo lygiaibatteryDuration8

Dviračiai su Bafang Max Drive sistema

Altar 275 K17-36-27-4-2 Leader Fox Altar 29" ir Altar 27,5"

VIVALO_greymatt_side Leader Fox Vivalo

HASUDA_LADY_white_side Leader Fox Hasuda Lady ir Hasuda Gent

Bend Gent K17-36-28-4-2 Leader Fox Bend Lady ir Bend Gent