Cannondale Lefty technologija

2017 balandžio 12 d.

CANNONDALE LEFTY šakė su amortizatoriumi pirmą kartą rinkoje pasirodė 2000 metais. Po 17-os metų ji vis dar kelia sumaištį – Ar tai saugu? Ar patikima? Ar neluš? Kodėl to reikia? Kaip tai veikia?

Tiesa tai, kad ši išskirtinė technologija itin traukia akį ir kuo ilgiau žiūri, tuo keisčiau ji atrodo. Tiesa ir tai, kad Cannondale yra vienintelis gamintojas, kuriantis dviračius su šia šake, todėl daugeliui gali kilti natūralus klausimas: jeigu tai yra gerai, kodėl to nedaro kiti? Atsakymas į šią abejonę labai paprastas – Cannondale užpatentavę kiekvieną idėją, detalę ir varžtelį, kurio reikia, kad Lefty veiktų.

Į klausimą apie saugumą kiekvienam abejojančiam turėtų atsakyti faktas, kad Lefty šakės technologija paremta tokiais pat principais kaip ir lėktuvų bei automobilių ratų ir ašių sujungimai. Be to, pačių gamintojų teigimu, jie nei karto per ilgus Lefty gyvavimo metus nesulaukė skundo dėl lūžusios šakės.

Lefty yra gerokai lengvesnė nei tradicinės formos šakės su amortizatoriais, ji sportiškesnė, standesnė ir pajėgesnė.

Smalsiausius kviečiame pasižiūrėti šį video reportažą, kuriame Cannondale technikai pasakoja apie Lefty technologiją ir jos veikimo principus.

Vis dar abejojate? Užsukite pas mus ir išbandykite Cannondale dviračius su Lefty.