„Cannondale“ pristato: naujausia cross-country pažiba – Scalpel-Si 2017

2016 balandžio 29 d.

„Cannondale“ šiandien visuomenei oficialiai pristato savo naujausią kūrinį – atnaujintą XC dviratį Scalpel-Si su pilna amortizacija. Sukurtas atsižvelgiant į visus pokyčius, vykstančius Pasaulio taurės kroso lenktynių trasose, Scalpel-Si suteikia konkurencingą pranašumą nuo pirmų trasos metrų iki finišo linijos. Dviratis buvo pristatytas visuomenei ir žiniasklaidos atstovams šįryt prie Gardos ežero Italijoje vykstančiame „Riva Bike Festival“.

Scalpel 1

„Pastaraisiais metais kroso lenktynių trasos gana stipriai keitėsi. Įkalnės parenkamos vis statesnės, o nuokalnės vis sudėtingesnės. Klaidų daryti tokiose trasose negalima, o norėdamas laimėti turi rinktis dviratį, kuris yra ne tik lengvas ir standus, bet ir stabiliai valdomas bei suteikiantis pranašumą dviratininkui. „Cannondale“ inžinieriai ir dizaineriai ėmėsi šio iššūkio sujungdami inovatyvią geometriją su „System Integration“ sistema, sukurdami tokio lygio dviratį, kuris įgalintų juo važiuojantį dviratininką įveikti visas naujųjų trasų kliūtis. Scalpel-Si sukurtas specialiai Pasaulio taurei“ sakė Scott Rittschof, „Cannondale“ tarptautinės rinkodaros ir produktų vystymo vyresnysis viceprezidentas.

„Cannondale“ jau daugelį metų naudoja naujausias inovacijos ir technologijas kurdami aukštos klasės XC lentyninius dviračius savo komandos atletams. Pasiryžimas naudotis naujausiomis technologijomis ir vis aukščiau kelti kokybės kartelę Scalpel dviratį iškėlė į UCI Pasaulio taurės aukštumas jau ne vieną kartą nuo jo pristatymo 2002 metais.

Scalpel 2Scalpel 3Scalpel 4Scalpel 5