Cannondale Synapse 2018

2017 rugsėjo 14 d.

Cannondale Synapse 2018 – tikrų tikriausia ištvermės mašina.

Sukurtas dviratininkams, siekiantiems peržengti savo ribas. Kiekvieną dieną norintiems minti stipriau, greičiau, toliau. Pasiryžusiems grįžti namo be jėgų, bet su niekuo nesumaišomu spindesiu ant vėjo nugairintų skruostų: aš vėl nugalėjau save.

C18_SynapseEurope_2735

Synapse sujungia profesionalų lenktyninį plento dviratį su plačiomis ištvermės sportui skirto dviračio galimybėmis. Su integruota SAVE Micro-Suspension ir nauja SAVE SystemBar vairo sistema, Synapse leis Jums mėgautis kiekvienu kilometru, kad ir kokiu keliu tektų važiuoti.

Susipažinkite. Tai – naujasis Synapse.

Synapse Hi-Mod Disc Red Etap Male C18_C12608M_BBQ

Patobulinta sistemos integracija. Karališkai važiavimo patirčiai.

-          SAVE Micro-Suspension sistema sukurta siekiant apsaugoti dviratininką nuo nemalonios atatrankos važiuojant nelygiu keliu.

-          SAVE SystemBar vairo sistema dailiai susilieja su bendru dviračiu dizainu, yra pilnai reguliuojama ir itin patogi. Ergonomiška, eliptinė plokščia vairo dalis yra gerokai patogesnė nei tradicinių vairų; 7 skirtingi vairo iškyšos ilgiai ir 8 galimi vairo kolonėlės vamzdžio kampai leidžia maksimaliai individualizuoti vairavimo poziciją; Integruotas, nuimamas Garmin laikilis, taip pat pritaikytas Fabric Lumary žibintui.

-          Atnaujinta SAVE sistema padidina rėmo ir šakės standumą, išsaugodama su niekuo nesupainiojamą Synapse serijai būdingą riedėjimo švelnumo pojūtį.

-          Nauja SAVE 25.4 mm balno iškyša užtirkina dar patogesnę sėdėseną.

-          Išmanus kabelių integravimas leidžia mėgautis švariu, neapkrautu rėmo dizainu. Integruotų kabelių sistema pritaikyta visoms variacijoms – nuo mechaninių iki eTap ir Di2.

C18_SynapseEurope_3813

Platesnės važiavimo galimybės. Naujasis Synapse pasiruošęs iššūkiams.

Ištvermės sportui skirtas dviratis turi būti techniškai parengtas važiuoti bet kur, bet kada ir taip, kaip norisi Jums.

-          Atnaujinta geometrija: žema, į priekį palinkusi sėdėsena leis perduoti daugiau jėgos, o patogus sėdėjimo kampas motyvuos minti ilgiau. Atnaujintas rėmas pritaikytas 32 mm pločio padangoms, kurios padės įveikti nepaklusnią kelio dangą ir maksimaliai sumažins atatranką.

-          Rėmo konstrukcija leidžia pritvirtinti purvasaugius. Tvirtinimo elementai – itin diskretiški ir, jei nuspręsite, jog purvasaugių nereikia – paprastai nuimami.

-          Didesnio diametro tuščiavidurės priekinės ir galinėsašys, suteikiančios standumo, ir diskiniai stabdžiai. Ar galėjote tikėtis ko nors kito?

Tikrų tikriausias lenktynėms subalansuotas rėmas.

Synapse rėmas – lengvesnis ir standesnis nei iki šiol. Speciali optimizuoto dydžio konstrukcija užtikrina, kad visi dviratininkai galėtų mėgautis tais pačiais Synapse privalumais.

-          Naujojo Hi-Mod rėmo svoris – vos 950 g.

-          Rėmo standumas pagerintas atsižvelgiant į Pasaulio Taurės sprinterių dviračiams keliamus reikalavimus.

-        Pagal rėmo dydį pritaikyta konstrukcija ir proporcijos: nuo 44 cm iki 61 cm varijuojantis dydis išlaiko tokias pačias savybes. Kiekvienas dydis turi atitinkamai varijuojančius sujungimo kampus ir vamzdžių matmenis, tris skirtingas vairo kolonėlės ir tris šakės išnešimo variacijas.

C18_SynapseEurope_3656

2018 Synapse turės tris vyriškus ir vieną moterišką Hi-Mod variaciją. Synapse Carbon galėsite rinktis iš penkių vyriškų ir dviejų moteriškų modelių. Synapse SE turės du vyriškus ir vieną moterišką variantus. Rėmų dydžiai – 44, 48, 51, 54, 56, 58 ir 61 cm. Dar du vyriški ir vienas moteriškas Synapse modeliai su standartiniais stabdžiais bus gaminami su apdovanojimus pelniusiu anksteniuoju Synapse rėmu.