STÖCKLI - slidžių meistrai iš Šveicarijos

2017 sausio 06 d.

STÖCKLI – aštuoniasdešimtus metus skaičiuojanti šveicarų kompanija, įkurta Josef Stöckli, kuris pradėjo savo verslą gamindamas medines slides sau. Po kurio laiko tėvų namų rūsyje J.Stöckli ėmėsi eksperimentuoti ir ieškoti būdų kaip sutvirtinti savo gamybos slides. Matyt eksperimentai buvo vykę – netrukus jis sulaukė užsakymų iš draugų. Išaugus paklausai 1935 m. buvo įkurta „Stöckli AG“, kuris sėkmingai gyvuoja ir šiandien.

Dabar Stöckli yra vienintelė slidžių gamybos kompanija, visas savo slides gaminanti ir kurianti Šveicarijoje. Skaičiuojama, kad per metus kompanija pagamina apie 50 000 slidžių porų.

Jau daugiau nei dvidešimt metų Stöckli bendradarbiauja su profesionaliais slidininkais ir komandomis, kurie iškovojo daugybę pergalių Pasaulio čempionatuose, Pasaulio taurėse bei Olimpiadose. Slidinėjimo mėgėjams skirtas slides Stöckli kuria remdamiesi tomis pačiomis technologijomis kaip ir sukurtas profesionaliems atletams, o kai kurie modeliai, pavyzdžiui Laser kolekcija, pasiekiami visiems norintiesiems: https://goo.gl/vl8w05